TR EN

FER Akademi

FerYapı olarak daha iyisini yapmanın ancak yenilikçi olarak mümkün olacağına inandık. Yenilikçi fikirlerle, yenilikçi bakış açılarıyla, yenilikçi çözümlerle… Hedefimiz her zaman ilkleri gerçekleştirmek, yapılmayanı yapmak ve sektörümüze öncülük etmek oldu. Amacımız doğrultusunda sektöre başarılı profesyoneller kazandırmak adına Fer Akademi’yi kurduk.

Fer Akademi projemizin amaçlarından biri; satış konusunda deneyimli, inşaat sektörü bilgisine hâkim, FerYapı bünyesinde geliştirilmiş ve yetiştirilmiş, şirketimizin kültürünü benimsemiş ve FerYapı özel projeleri konusunda uzman bir satış ekibi oluşturmaktır. Diğer amacımız ise; kurmuş olduğumuz Fer Akademi’nin, bünyemizde yer alan diğer departmanlara da uygulanmasını sağlamaktır.

Eğitimler

Fer Akademi öğrencileri, FerYapı üst düzey yöneticileri ve uzman eğitim danışmanlık ekibi desteği ile gerçekleştirilen uzun soluklu eğitim sürecinde, kurumumuz ve gayrimenkul sektörü hakkında eğitim alırlar.

İlk adım olarak ön elemeden geçmiş adaylarımızla oryantasyon toplantısı gerçekleştirilir. Bu toplantının devamı olarak, adaylarımız uzun soluklu bir eğitim ve değerlendirme sürecinden geçerler. Eğitimler, kurumsal kültürümüzü ve projelerimizi içeren sunumlar ile desteklenir.

Bu süreç boyunca alınan eğitimler; FerYapı ve Gayrimenkul İçerikli Teknik Eğitimler, Kendini Tanıma ve Farkındalık Eğitimi, FerYapı Satış Ofislerinde İş Başında Eğitim, Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi, İlişkisel Satış Eğitimi, İkna ve Müzakere Becerileri Eğitimi’dir.

Bu eğitim dönemini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz FerYapı ailesiyle birlikte kariyerlerine devam etme şansı elde edeceklerdir.

Başvuru

Fer Akademi’nin sunduğu tüm eğitimleri alan ve başarılı olan öğrencilerimiz, sektörde yeni başlamış birçok çalışan adayından bir adım önde olacaktır. Siz de iş hayatına donanımlı başlamak veya mesleki tecrübeniz ile gayrimenkul sektöründe yer almak isterseniz başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz.

Başvuru Formu