TR EN
Satışı Devam Eden Projeler

Yeni ofis konsepti iTower, İstanbul'un merkezinde ticaretin doğduğu yerde işiniz ve özel yaşantınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ayrıcalık ve donanıma sahip ilk üst düzey ofis projesi. 60 m2'den 800 m2'ye kadar uzanan A+ özellikli ofisler. A sınıfı konforu, teknolojiyi ve modern ofis anlayışını aynı ortamda buluşturuyor. Türkiye'nin ilk küçük m2 a+ ofis projesi iTower'da yaşam başladı. İş hayatınızda yeni bir başlangıca hazırsanız, sizi iTower Bomonti'ye bekleriz ...

iTower Bomonti

YEPYENİ BİR OFİS KONSEPTİ
Türkiye'deki ilk küçük m2 A+ ofis projesi iTower'da satış ve kiralamalar devam ediyor

Proje Künyesi

Parsel Alanı: 5.894 m2
İnşaat Alanı: 42.000 m2
Proje Tipi: Ofis-Çarşı
213 Bağımsız Bölüm
Konum: Bomonti / Şişli
Proje Başlangıç Tarihi: 1 Mart 2011
Proje Teslim Tarihi: 2013
Mimar: Gökhan Aktan Altuğ

iTower Bomonti, FerYapı ve Sinpaş GYO ortaklığı ile İstanbul'un en önemli ticaret merkezi Şişli Bomonti'de yükseliyor. FerYapı'nın geliştiriciliğini ve pazarlamasını üstlendiği iTower Bomonti, benzerlerinden ayrışan ince düşünülmüş ayrıntıları ve etkileyici mimarisi ile Türkiye'nin en iddialı ofis projesi olmasının yanı sıra Sinpaş GYO'nun bu alandaki ilk girişimi olma özelliğini de taşıyor. Ta-Go Mimarlık imzasıyla Mimar Gökhan Aktan Altuğ ve 2010 yılında hayatını kaybeden Tatsuya Yamamoto tarafından projelendirilen iTower Bomonti, kendi ekseni etrafındaki kavisli yapısı ile çarpıcı bir mimari örneği sunarken İstanbul'un siluetine benzersiz bir dokunuş katıyor.
"a+ Yeni Ofis Konsepti" ile lanse edilen projede, 30 katlı tek blokta 60 ile 800 metrekare arasında değişen 213 ofis bulunuyor. İçerisinde alışveriş merkezi ve spor merkezi de planlanan proje, Back Up Concierge Hizmetleri, Copy Center, Ortak Toplantı Salonları, Özel Yemek Salonları, VIP Lounge, Hobi Salonu, Vale Parking, Kat Bahçeleri, IT Hizmetleri gibi dev özelliklerle rezidans konforunu iş yaşamına taşıyor. Proje, geliştirilen "Harcadığın Kadar Öde" sistemiyle kullanım maliyetlerini minimuma indirgiyor.
Şişli'de uzun zamandır yaşanan ofis sıkıntısına son verme iddiasıyla gerçekleştirilen proje, müstakil kat alternatifleri ile orta ve büyük ölçekli firmaları, nitelikli küçük ofis seçenekleri ile de orta ölçekli şirketleri ve teknoloji şirketlerini hedeflemekte.

Detaylı bilgi için

www.itowerbomonti.com

İstanbul'un en şık yaşam projesi Bahçelievler Basın Ekspres Yolu'nda, benzerine az rastlanır büyüklükte ve değerde bir arazi üzerinde konumlanan İstWest, mimarisi, geniş yaşam alanı seçenekleri, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak sosyal donatıları ve sunduğu yeşille iç içe bir hayat ile şehir yaşamı ile ilgili bildiklerinizi farklı bir boyuta taşıyacak.

ISTWEST

Proje Künyesi
Parsel Alanı: 68.731 m2
İnşaat Alanı: 205.000 m2
Proje Tipi: Konut-Residence-Çarşı
14 Blok - 428 konut, 571 residence, 95 Adet Ticaret Birimi
Konum: Bahçelievler
Proje Başlangıç Tarihi: 30 Nisan 2011
Proje Teslim Tarihi:2013
Boyner Holding'in Bahçelievler Basın Ekspres Yolu üzerindeki 70 dönümlük Altınyıldız arazisi üzerinde FerYapı ve Altınyıldız A.Ş. iştiraki Altınyıldız Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. tarafından geliştirilen İstWest, İstanbul'un en şık ve iddialı markalı konut projesi olarak 30 Nisan 2011'de satışa sunuldu.
DBArchitects tarafından detaydan bütüne mükemmeliyetçi bir anlayışla tasarlanan proje; konut, rezidans ve içerisinde barındırdığı kafe, restoran ve butiklerden oluşan İstWest Alışveriş Meydanı ile İstanbul'un en değerli karma gayrimenkul projelerinden biri olmayı hedefliyor...

Detaylı bilgi için

www.istwest.com

Hayatın tüm renkleri Mai'de birleşiyor İstanbul'un en hızlı gelişen semti Kartal'da, E-5'in tam üzerinde masmavi bir dünya ve içerisinde sizi karşılayan, gözalıcı Adalar manzarası. Zamanın, yatırımın ve konforun değerini bilenler için Mai Residence'da her şey tam kararında. Sizi günün stresinden arındıracak, tüm yorgunluğunuzu unutturacak muhteşem deniz manzarası, hobi ve dinlenme alanlarıyla Mai Residence'da her gün yeni bir size uyanacaksınız.

Mai Residence

HAYATIN TÜM RENKLERİ MAİ'DE BİRLEŞİYOR
Proje Künyesi
Parsel Alanı: 9.350 m2
İnşaat Alanı: 70.000 m2
Proje Tipi: Residence
Konum: Kartal
Proje Başlangıç Tarihi: Eylül 2012
Proje Teslim Tarihi: 2015
Tago Mimarlık tarafından tasarlanmıştır.

İstanbul’un en hızlı gelişen semti Kartal’da, E-5’in deniz tarafında, masmavi bir dünya içinde, önü hiç kapanmayacak masmavi bir deniz ve Adalar manzarasına sahip çok özel bir proje. Tüm dairelerinde bulunan balkonlarıyla günün yorgunluğu ve stresini unutturacak manzarası, kat bahçeleri, hobi ve dinlenme alanlarıyla Mai Residence, İstanbul’un göbeğinde, Mai Residence’da yaşayanlar, Mai Residence’ın eşsiz konumu sayesinde hem şehrin içinde hem de şehir stresinden uzakta bir yaşam sürecekler. Zamanın, konforun ve yatırımın değerini bilenler için Mai Residence mükemmel bir tercih.
Mai Residence'nin E-5'e cepheli, 15 katlı, rezidans bloğunda her şey rahatınız için düşünüldü. Birleştirilebilir modüler yapısı sayesinde Mai Residence her ihtiyaca uygun çözümler sunuyor, yaşam alanlarını daha kullanışlı ve keyifli hale getiriyor. Stüdyodan 2+1’e farklı daire seçenekleriyle sizi bekliyor.
İçeri girdiğiniz andan itibaren kendinizi çok özel hissedeceğiniz lobi alanı, çatı katında bulunan VIP Lounge’yla Mai Residence’da iş yaşamınızı yükseğe taşımanız için her şey düşünüldü.
Mai Residence'nin deniz tarafında bulunan 28 katlı konut bloğunda, siz ve aileniz için, küçükten büyüğe mutluluk, huzur dolu bir yaşam. Sizi günün stresinden arındıracak, tüm yorgunluğunuzu unutturacak muhteşem deniz manzarası, hobi ve dinlenme alanlarıyla Mai Residence’da her gün yeni bir “siz”e uyanacaksınız.

Detaylı bilgi için

www.mairesidence.com

Olsa olsa Amerika'da olur dedirten kampüs ofis Türkiye'de! Alıştığınız, o bölme bölme, kapalı kutu gibi ofislerin yerini şimdi kampüs ofisler alıyor. Dikey binalar yerine, az katlı yatay binalardan oluşan kampüs ofisler, park hissi veren büyük yeşil alanlarda kuruluyor. Dünyanın en değerli şirketlerinin tercih ettiği; çalışanların verim ve motivasyonunu artırmaya yönelik tüm sosyal olanakları bünyesinde bulunduran, iş dünyasının yeni trendi Kampüs Ofis Türkiye'de.

Premier Kampüs Ofis

Olsa Olsa Amerika'da Olur Dedirten Kampüs Ofis Türkiye'de
Proje Künyesi
Proje Alanı: 19. 330m2
İnşaat Alanı: 118.120 m2
Proje Tipi: Ofis -Çarşı
Bağımsız Bölüm: 365 Ofis Birimi + 43 Ticari Birim
Konum: Kağıthane
Proje Başlangıç Tarihi: 26 Nisan 2013
Proje Teslim Tarihi:2016
Mimar: JDS Julien De Smedt

Dünyanın en değerli şirketlerinin tercih ettiği kampüs ofis konseptinin Türkiye'deki temsilcisi Premier Kampüs, dünyaca ünlü mimar Julien De Smedt tarafından tasarlandı. Premier Kampüs; Istanbul'un tam merkezinde, her yere kolayca ulaşabileceğiniz Kâğıthane'de yer alıyor. Sadabad Korusu'nun karsısındaki Premier Kampüs, aynı zamanda önü hiç kapanmayacak bir manzaraya da sahip.
Benzersiz mimarisiyle farkını daha ilk bakışta ortaya koyan Premier Kampüs Ofis, yaklaşık 20 bin metrekare bir alana kuruluyor. Alanın %50'ye yakın kısmı ise yeşil alan ve çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri Kampüs Bahçe ve Kampüs Meydan olarak değerlendirilecek. 40 m2'den 10.000 m2'ye geniş ofis seçenekleri mevcut... Modern ve şık ofisler, muhteşem bir manzara, bahçeler, parklar, su alanları, açık hava toplantı alanları, zengin sosyal imkanlar, gönlünüzce spor yapma olanağı ve çok daha fazlası Premier Kampüs Ofis'te sizi bekliyor. Premier Kampüs Ofis'teyseniz; işiniz için, çalışanlarınız için, kendiniz için doğru yerdesiniz… Premier Kampüs Ofis ile yatırımınızı premier lige taşımak için satış ofisimize davetlisiniz.

Detaylı bilgi için

www.premierkampusofis.com

Ofis sahibi olmanın tam yeri! İş dünyasının kalbi, ticaretin merkezi konumundaki Merter’de, E5’in tam üzerinde; şehir bahçesi konseptiyle yeşillikler içinde bir çalışma ortamı sunan Parima; milyonların görüş alanında prestijli bir ofis yaşamı sunuyor.

Parima Ofis

Proje Künyesi
Proje Alanı: 4.183 m2
İnşaat Alanı: 28.258 m2
Proje Tipi: Ofis – Ticari
Bağımsız Bölüm : 203 ofis birimi + 4 ticari birim
Konum: Merter
Proje Teslim Tarihi:2015

207 birimin yer aldığı 16 katlı Parima’da 45 m2 ile 1.500 m2 arasında seçenekler yer alıyor. Parima’nın 2. 500 m2 alana sahip şehir bahçesi, bağımsız ve tamamı cam bir mekanda eşsiz bir çalışma ortamının yanı sıra keyifli bir sosyal alan sunuyor. İstanbul Merter’de, E5 karayolunun yanı başında yer alan Parima; Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde. Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde iş merkezleri ve batısında sanayi bölgesiyle Parima, İstanbul’un en değerli bölgelerinin tam ortasında, Tarihi Yarımada’nın yanıbaşında yer alıyor. İstanbul’a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 5 dakika uzaklıkla olan Parima, İstanbul’dan 56 farklı ülkeye olan 4 saatlik mesafesiyle özellikle iş hayatı ve seyahatler açısından büyük avantajlar sunuyor.

Detaylı bilgi için

www.parimamerter.com